معرفی کتاب

معرفی کتاب " 25 راه که والدین می توانند "

اخبار نشر  - کتاب " 25 راه که والدین می توانند " یکی از جدیدترین کتاب های انتشارات همشهری است که در حوزه ی روانشناسی به چاپ رسیده است. این کتاب حاصل تحقیق و پژوهش های اعضای موسسه ی Parent آمریکاست که توسط گلرخ محمدیان و زهرا میری ترجمه شده است. "25 راه که والدین می توانند " این امکان را برای شما فراهم می کند که با استفاده از روش هایی ساده و کاربردی بتوانید به صورت مستقیم و غیر مستقیم به پیشرفت تحصیلی کودک تان کمک کنید.

این کتاب دارای 6 فصل است که در هر فصل 25 راه برای رسیدن به هدف مورد نظر توضیح داده شده است.عناوین فصل های کتاب عبارتند از: 1-عزت نفس را در کودکان ایجاد کنند 2- با فرزندانشان بخوانند 3- با فرزندانشان صحبت کنند و حرف آن ها را گوش دهند 4- به فرزندانشان انگیزه بدهند 5- به فرزندانشان کمک کنند بیاموزند 6- در فرزندانشان حس مسئولیت ایجاد کنند.

موسسه Parent  یک موسسه ی مستقل آمریکایی است که در سال 1989 میلادی تاسیس گردیده است.هدف اصلی این موسسه دادن راهکارهای مناسب به والدین برای راهنمایی تحصیلی فرزندانشان است. این موسسه با انتشار روزنامه مجله کتاب و سی دی های آموزشی برای رسیدن به این هدف تلاش می کند.

کتاب "25 را که والدین می توانند" یکی از کتاب هایی است که حاصل تلاش جمعی محققان این موسسه است.

در جایی از کتاب می خوانیم : آموزگاران با تجربه می گویند عزت نفس عامل مهمی برای موفقیت در مدرسه است. عزت نفس زیاد اعتماد به نفسی را که کودکان برای غلبه بر چالش ها در مدرسه و در طول زندگی به آن نیاز دارند ایجاد می کند. خواندن پایه ی موفقیت در مدرسه و در زندگی است. توانایی خواندن و نوشتن برای خوب یاد گرفتن هر موضوعی و برای تبادل آموخته ها ضروری است.حتی مهم تر از آن بچه هایی که از خواندن لذت می برند در طول زندگی شان به آموختن ادامه می دهند.خواندن یکی از ارزان ترین و در دسترس ترین شکل های آموزش و تفریح است.

"25 راه که والدین می توانند" در 96 صفحه  و با قیمت 5000 تومان از طرف انتشارات همشهری منتشر شده است.

کد مطلب: 16496
زمان انتشار: چهارشنبه 2 بهمن 1392 - 10:21:50
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-3

Designed and Developed by DORHOST

استفاده از کلیه مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.